LED світильник вбудований круглий VIDEX 15W 5000K - є джерелом більш якісного освітлення і споживає набагато менше електроенергії. Він не нагрівається і тому прекрасно поєднується з підвісними або натяжними стелями, а монтаж не викличе труднощів навіть у непрофесіонала. Мають сучасний дизайн. Всі світильники відрізняються своєю екологічністю. Світильники поставляються у зібраному вигляді, разом зі скобами кріплення. Готові до встановлення прямо з упаковки. Після монтажу не вимагає обслуговування протягом всього періоду експлуатації.
Світильник має світловіддачу - 100Лм/Вт. Сумарна сила світлового потоку становить 1500Лм. Відтворює приємне рівномірне світло. Під час роботи світильника відсутнє мерехтіння, цим знижує навантаження на зір. Колірна температура - 5000К (максимально наближений до денного світла). Кут розсіювання світла - 140°, що дозволяє якісно освітити приміщення.
Стійкий до великої кількості вмикань та вимикань (20 000). Ресурс роботи - 30 000 годин. Буде служити довго, що підтверджується гарантією - 2 роки. При виготовленні використовуються тільки безпечні матеріали.
При підключенні напряму до мережі забезпечить стабільну роботу при перепадах напруги. Робоча напруга 185-265В.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Световой поток | 1500 лм |
| Мощность | 15 Вт/ч |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 126 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Ресурс роботи | 30000г |
| Розміри | 175mm x 26mm |
| Коэффициент мощности | 0.6 |
| Кількість у коробі | 20шт |
| Максимальная сила тока | 113mA |
| Клас захисту, IP | 44 |
| Енергоефективність | 100 |
| Колірна температура світла | 5000K (денне світло) |
| Рабочая температура | -20°C ~ + 40°С |
| Класс энергопотребления | А+ |
| Материалы | Вогнетривкий (до 650°С) поліпропілен V2 + полістирол |
| Тип монтажа | Вбудований |
| Якість світла | Ra > 80 |
| Категория | Світильники Downlight |