LED світильник вбудований круглий VIDEX 20W 5000K - є джерелом більш якісного освітлення і споживає набагато менше електроенергії. Він не нагрівається і тому прекрасно поєднується з підвісними або натяжними стелями, а монтаж не викличе труднощів навіть у непрофесіонала. Мають сучасний дизайн. Всі світильники відрізняються своєю екологічністю. Світильники поставляються у зібраному вигляді, разом зі скобами кріплення. Готові до встановлення прямо з упаковки. Після монтажу не вимагає обслуговування протягом всього періоду експлуатації.
Світильник має світловіддачу - 110Лм/Вт. Сумарна сила світлового потоку становить 2200Лм. Відтворює приємне рівномірне світло. Під час роботи світильника відсутнє мерехтіння, цим знижує навантаження на зір. Колірна температура - 5000К (максимально наближений до денного світла). Кут розсіювання світла - 140°, що дозволяє якісно освітити приміщення.
Стійкий до великої кількості вмикань та вимикань (20 000). Ресурс роботи - 30 000 годин. Буде служити довго, що підтверджується гарантією - 2 роки. При виготовленні використовуються тільки безпечні матеріали.
При підключенні напряму до мережі забезпечить стабільну роботу при перепадах напруги. Робоча напруга 185-265В.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 205г |
| Енергоефективність | 110 |
| Категория | Світильники Downlight |
| Класс энергопотребления | А+ |
| Клас захисту, IP | 44 |
| Коэффициент мощности | 0.6 |
| Колірна температура світла | 5000K (денне світло) |
| Угол рассеивания | 140° град. |
| Кількість у коробі | 20шт |
| Максимальная сила тока | 150mA |
| Материалы | Вогнетривкий (до 650°С) поліпропілен V2 + полістирол |
| Напряжение | AC 185-265 V |
| Мощность | 20 Вт |
| Ресурс роботи | 30000г |
| Рабочая температура | -20°C ~ + 40°С |
| Розміри | 222mm x 27mm |
| Световой поток | 2200 лм |
| Тип монтажа | Вбудований |
| Якість світла | Ra > 80 |