1 530,06 ₴
Показать оптовые цены| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2200mAh |
| Вес | 840г |
| Входное напряжение | AC 175-265V, 50/60Hz |
| Габаритні розміри | 323mm x 55mm |
| Клас захисту, IP | 44 |
| Колірна температура світла | 2700/3000/4000/5000/6500K |
| Угол рассеивания | 120° град. |
| Кількість діодів (LED) | 90 |
| Кількість у коробі | 10шт |
| Максимальная сила тока | 150mA |
| Материалы | ABS+PMMA+PC |
| Мощность | 15-30W Вт |
| Ресурс роботи | 25000г |
| Рабочая температура | -20°C ~ + 40°С |
| Световой поток | 1800/2500/3000Lm лм |
| Тип аккумулятора | Li-ion 18650 x2 змінний |
| Тип монтажа | Накладний |
| Время работы | 6г |
| Якість світла | Ra > 80 |