594,72 ₴
Показать оптовые ценыПідсилювач (повторювач) 30A 360W 5-24V призначений для підсилення сигналу дімера, з метою збільшення кількості підключаємих до нього одноколірних світлодіодних стрічок.
Можна підключити від 1 до 30 метрів стрічку SMD 5050 або до 70 метрів SMD 3528
Вихідний струм до 30А.
Вихідна потужність 360 Вт.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | No brand |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 135 г |
| Количество каналов | 1 |
| Ток | 30 А |
| Размеры | |
| Высота | 63 мм |
| Длина | 87 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вхідна напруга,V | 5-24V |
| Гарантія | 6 місяців |
| Мощность, Вт | 360 |
| Струм на виході, А | 30А (30А/канал) |
| Цветовая гамма | Моно стрічки |