RGB підсилювач 30A 360вт призначений для підсилення сигналу RGB контролера, з метою збільшення кількості підключаються до нього RGB багатобарвних світлодіодних стрічок.
Можна підключити від 1 до 30 метрів стрічку RGB SMD 5050 або до 75 метрів SMD 3528 RGB. Виріб розрахований на максимальну потужність 360вт і вихідну силу струму до 30а. На кожному з трьох каналів приладу доводиться по 10а.

Застосування RGB підсилювачів дає наступні переваги:
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | No brand |
| Страна производитель | Китай |
| Размеры | |
| Высота | 25 мм |
| Длина | 105 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 117 |
| Вихідна напруга, V | 12-24V |
| Вхідна напруга,V | 12-24V |
| Материал корпуса | Металл |
| Мощность | 360 Вт |
| Ток | 30 |
| Цветовая гамма | RGB |
| Число каналов | 3 |
| Ширина | 65 мм |