RGBW підсилювач 24A 288W 12V призначений для підсилення сигналу RGBW контролера, з метою збільшення кількості підключаються до нього RGBW світлодіодних стрічок.
Можна підключити від 1 до 15 метрів стрічку RGBW SMD 5050 60д/м
Вихідний струм 24А.
Вихідна потужність: 288 Вт.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | No brand |
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 24 мм |
| Длина | 83 мм |
| Напряжение | 12 В |
| Пользовательские характеристики | |
| Вхідна напруга,V | 12-24V |
| Количество подключаемой ленты | 15 м |
| Мощность | 288 Вт |
| Мощность, Вт | 288 |
| Струм на виході, А | 24А (6А/канал) |
| Ток | 24 |
| Цветовая гамма | RGB+W |
| Число каналов | 4 |
| Ширина | 64 мм |