160,02 ₴
Показать оптовые ценыДимер оптичний VD09C-В3 на рух руки, ПЛАВНЕ ВІМКНЕННЯ стрічки до повної яскравості. Він призначений для встановлення в світлодіодний профіль і вміє регулювати яскравість світіння монохромної (одноколірної) світлодіодної стрічки в діапазоні 0-100%.
Мініатюрні розміри димера 48*10*3 мм дають змогу встановлювати його в профіль для світлодіодної стрічки, а світлодіодна підсвітка датчика (теплий білий колір) допомагає визначити датчик у темряві.
Функції
1. Плавне увімкнення/вимкнення статичного світіння 0-100%
2. Регулювання яскравості світіння від 0-100%
3. Функція запам'ятовування, диммер під час вимкнення запам'ятовує режим, у якому працював і під час подавання живлення працює в тому ж режимі, у якому був вимкнений.
Керування:
- під час проведення руки на відстані 0-8 см над датчиком димера відбувається плавне увімкнення або вимкнення світлодіодної стрічки
- у разі утримання руки над датчиком димера на відстані 0-8 см, за увімкненої стрічки, відбувається збільшення/зменшення яскравості світіння стрічки
Важливо: димер не регулює вольтаж 12-24v, він тільки пропускає його через себе. Наприклад, якщо стрічка 12v — то блок живлення має бути 12v, якщо стрічка 24v — то блок живлення має бути 24v. Димер встановлюється в профіль між блоком живлення і світлодіодною стрічкою. Для під'єднання необхідно: виходи з блока живлення під'єднати до контактних площадок датчика "V+" і "V-". Світлодіодна стрічка під'єднується до контактних майданчиків датчика "LED+" і "LED-".
Можна під'єднати від 1 до 6 метрів одноколірну стрічку SMD 5050, 5630 або до 16 метрів SMD 3528, 2835 потужністю 4,8вт
Комплектація
- димер оптичний VD09C-В3 — 1 шт.
Гарантія 1 місяць

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | No brand |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Мощность | 96 Вт |
| Длина | 48 мм |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Напряжение | 12 |
| Высота | 3 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Тип управления | Дистанционное |
| Ток | 8 |
| Число каналов | 1 |
| Количество уровней яркости | 100 |
| Регулировка | Яскравості, Пам'ять останньої налаштування |
| Вхідна напруга,V | 12-24V |
| Вихідна напруга, V | 12-24V |