87,78 ₴
Показать оптовые цены
LED диммер сенсорний 6А для вкл/викл та плавної зміни яскравості одноколірної світлодіодної стрічки. Дозволяє регулювати яскравість світіння системи освітлення.
Даний диммер як правило, монтується на поверхню і предназначен для плавного регулювання яскравості світіння світлодіодної стрічки в діапазоні від 1% до 100%. Регулировка яскравості здійснюється вручну, за допомогою сенсорної кнопки на корпусі. Запам'ятовує останню програму після відключення живлення. Перемикач сенсорного типу є багатофункціональним, коротке натискання або дотик (<1 ~ 3s) вкл/викл. світлодіодну стрічку. Тривале натискання (>3s) є функцією керування яскравістю. Натискаючи на сенсор більш 3сек, то стрічка буде підвищувати яскравість, якщо ви доторкнетеся знову, - то знижувати яскравість.
Можна підключити від 1 до 5 метрів одноколірну стрічку SMD 5050,5630 або до 15 метрів SMD 3528, 2835 потужністю 4,8 вт

- вкл/викл. світлодіодної стрічки
- регулювання яскравості світіння
- легке підключення через стандартні роз'єми 5,5*2,1 мм
Модель: М-Т71
Вхідна напруга: dc 12v-24В
Максимальне навантаження на канал: 6A/канал
Вихід: 1 канал
Робоча температура: -20 +45C
Загальна довжина проводу з коннекторами: 34см
Комплектація:
- диммер сенсорний - 1шт
- інструкція - 1шт
- упаковка - 1шт
Гарантія 1 місяць
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | No brand |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 21 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 21 |
| Вихідна напруга, V | 12-24V |
| Вхідна напруга,V | 12-24V |
| Высота | 6 мм |
| Гарантія | 1 місяців |
| Длина | 43 |
| Количество кнопок | 1 шт. |
| Количество подключаемой ленты | 5 м |
| Мощность | 72 Вт |
| Напряжение | 12 |
| Регулировка | Яскравості, Пам'ять останньої налаштування |
| Тип управления | Автоматическое/Ручное |
| Ток | 6 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Число каналов | 1 |