491,40 ₴
Показать оптовые цены
Радіо диммер 2,4 GHz Miboxer Mi-light FUT035 для плавного управління світлодіодною стрічкою холодний білий/теплий білий. Плавно змінює температуру світла від 2700 до 6500К. Керує такими ефектами, як дистанційне включення-вимикання і регулювання теператури світла, регулювання яскравості світіння. Працює в парі з пультом багатозонними
Спеціалізований контролер дозволяє створювати сцени освітлення з об'єднанням до 4-х керованих зон. Один контролер призначений для окремого управління однією зоною (групою). Контролер забезпечує віддалене включення/відключення стрічки, перемикання кольору, димирование яскравості світіння LED стрічки.
- регулювання температури світіння
- дистанційне включення
- регулювання яскравості світіння
- можливо підключення до 4-х таких діммеров, які будуть незалежно управлятися за допомогою 1 пульта.
- 2.4 ГГц RF управління з відстанню до 30 м.
- управління діммером здійснюється за допомогою дистанційного пульта (не входить в комплектацію) і по Wi-Fi канал, але для цього знадобиться модуль Mi Light iBox2.
- сумісність з пультами: FUT006, FUT007, FUT092, настінні панелі управління В2/Т2 В4/Т4
Модель: FUT035 ССТ СW/WW
Вхідна напруга: dc 12v-24В
Макс.навантаження на канал: 6A/канал, загальне навантаження не вище 10A
Вихід: 4 канали
Радіус прийому: до 30м
Робоча температура:-20 - +45C
Розмір: 85х45х22мм.
Комплектація:
- диммер-контролер ССТ Miboxer (суббренд Mi-Light) FUT035 - 1шт
- інструкція - 1шт
- упаковка - 1шт
Гарантія 12 місяців

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Mi-light |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 80 |
| Вихідна напруга, V | 12-24V |
| Вхідна напруга,V | 12-24V |
| Высота | 22 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диапазон работы | 30 м |
| Длина | 85 |
| Количество подключаемой ленты | 10 м |
| Мощность | 144 Вт |
| Напряжение | 12 |
| Регулировка | Яскравості, Пам'ять останньої налаштування, Колірний температури світіння |
| Тип управления | Дистанционное |
| Ток | 12 |
| Число каналов | 1 |
| Ширина | 45 мм |