91,14 ₴
Показать оптовые ценыДиммер стаціонарний з поворотним регулятором для одноколірних світлодіодних джерел світла. Дозволяє регулювати яскравість світіння системи освітлення.
Даний диммер як правило, монтується на поверхню і предназначен для плавного регулювання яскравості світіння світлодіодної стрічки в діапазоні від 1% до 100%. Регулировка яскравості здійснюється вручну, за допомогою потенціометра (регулятора на корпусі). Запам'ятовує останню програму після відключення живлення.
Вихідна напруга - 12-24V, максимальний струм - 8a.
Можна підключити від 1 до 8 метрів одноколірну стрічку SMD 5050, 5630 або до 20 метрів SMD 3528, 2835 потужністю 4,8 вт
Комплектація:
- перемикач живлення - 1шт
- упаковка - 1шт
Гарантія 6 місяців
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | No brand |
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 50 мм |
| Длина | 90 мм |
| Мощность | 96 Вт |
| Напряжение | 12 В |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 60 |
| Вихідна напруга, V | 12-24V |
| Вхідна напруга,V | 12-24V |
| Гарантія | 6 місяців |
| Количество кнопок | 1 шт. |
| Количество подключаемой ленты | 8 м |
| Регулировка | Яскравості, Пам'ять останньої налаштування |
| Тип управления | Автоматическое/Ручное |
| Ток | 8 |
| Число каналов | 1 |
| Ширина | 60 мм |