492,66 ₴
Показать оптовые цены
LED димер RF 12А 144 Вт для вмик/вимк та плавної зміни яскравості одноколірної світлодіодної стрічки. Дає змогу регулювати яскравість світіння системи освітлення.
Цей димер нпризначений для плавного регулювання яскравості світіння світлодіодної стрічки в діапазоні від 1% до 100% з використанням широтно-імпульсної модуляції (ШІМ). Ррегулювання яскравості здійснюється за допомогою радіо пульта та має радіус дії до 30 м. Запам'ятовує останню програму після вимкнення живлення. Також цей димер має функцію з таймером вимкнення 30 хвилин. Ця функція встановлюється автоматично під час натискання кнопки "No5" (показано на фото).
Димер розширює можливості світлодіодної підсвітки та знаходить застосування у сферах, що вимагають керування освітленням. Призначений для увімкнення/вимикання та плавного регулювання яскравості освітлення. Завдяки компактним розмірам він не захаращуватиме Ваш інтер'єр і легко впишеться в будь-який простір.
Можна під'єднати від 1 до 12 метрів одноколірну стрічку SMD 5050, 5630 або до 30 метрів SMD 3528, 2835 потужністю 4,8вт
Комплектація:
- димер RF - 1шт
- пульт RF без батарейок - 1шт
- інструкція - 1шт
- паковання - 1шт
Гарантія 6 місяців
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | No brand |
| Страна производитель | Китай |
| Мощность | 144 Вт |
| Напряжение | 12 В |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 160 |
| Вихідна напруга, V | 12-24V |
| Вхідна напруга,V | 12V |
| Гарантія | 6 місяців |
| Диапазон работы | 30 м |
| Количество кнопок | 5 шт. |
| Количество подключаемой ленты | 12 м |
| Радиус действия | до 30 метрів |
| Регулировка | Яскравості, Пам'ять останньої налаштування |
| Розміри корпусу, мм | 64х24х85 |
| Розміри пульта, мм | 113х56х22 |
| Тип управления | Сенсорное |
| Ток | 12 |
| Число каналов | 1 |