302,82 ₴
Показать оптовые цены
LED диммер RF 8А 72Вт для вкл/викл та плавної зміни яскравості одноколірної світлодіодної стрічки. Дозволяє регулювати яскравість світіння системи освітлення.
Даний диммер монтується на поверхню і предназначен для плавного регулювання яскравості світіння світлодіодної стрічки в діапазоні від 1% до 100% з використанням широтно-імпульсної модуляції (ШІМ). Регулировка яскравості здійснюється з допомогою радіо пульта і має радіус дії до 30м. Запам'ятовує останню програму після відключення живлення.
Диммер розширює можливості світлодіодного підсвічування і знаходить застосування в сферах, що вимагають управління освітленням. Призначений для включення / вимикання і плавного регулювання яскравості освітлення. Завдяки компактним розмірам він не буде захаращувати Ваш інтер'єр і легко впишеться в будь-який простір.
Можна підключити від 1 до 8 метрів одноколірну стрічку SMD 5050, 5630 або до 20 метрів SMD 3528, 2835 потужністю 4,8 вт
Комплектація:
- диммер RF - 1шт
- пульт RF з батарейкою - 1шт
- інструкція - 1шт
- упаковка - 1шт
Гарантія 6 місяців
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | No brand |
| Страна производитель | Китай |
| Мощность | 96 Вт |
| Напряжение | 12 В |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 100 |
| Вихідна напруга, V | 12-24V |
| Вхідна напруга,V | 12-24V |
| Гарантія | 6 місяців |
| Диапазон работы | 30 м |
| Количество кнопок | 3 шт. |
| Количество подключаемой ленты | 8 м |
| Регулировка | Яскравості, Пам'ять останньої налаштування |
| Розміри корпусу, мм | 100 |
| Розміри пульта, мм | 55 |
| Тип управления | радіо-пульт (з батареєю) |
| Ток | 8 |
| Число каналов | 1 |