LED диммер IR 6А для вкл/викл та плавної зміни яскравості одноколірної світлодіодної стрічки. Дозволяє регулювати яскравість світіння системи освітлення.
Даний диммер як правило, монтується на поверхню і предназначен для плавного регулювання яскравості світіння світлодіодної стрічки в діапазоні від 10% до 100% з використанням широтно-імпульсної модуляції (ШІМ). Так само має 10-ть HOT KEY кнопки від 10 до 100% яскравості. Регулировка яскравості здійснюється за допомогою ІЧ-пульта. Запам'ятовує останню програму після відключення живлення. Є 4-ри динамічних режиму. Має функцію затемнення світла через деякий час.
Диммер розширює можливості світлодіодного підсвічування і знаходить застосування в сферах, що вимагають управління освітленням. Призначений для включення / вимикання і плавного регулювання яскравості освітлення. Завдяки компактним розмірам він не буде захаращувати Ваш інтер'єр і легко впишеться в будь-який простір.
Можна підключити від 1 до 5 метрів одноколірну стрічку SMD 5050, 5630 або до 15 метрів SMD 3528, 2835 потужністю 4,8 вт
Комплектація:
- диммер IR - 1шт
- пульт IR з батарейкою - 1шт
- інструкція - 1шт
- упаковка - 1шт
Гарантія 1 місяць
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | No brand |
| Страна производитель | Китай |
| Мощность | 72 Вт |
| Напряжение | 12 В |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 60 |
| Тип управления | ІЧ-пульт (з батареєю) |
| Ток | 6 |
| Число каналов | 1 |
| Розміри корпусу, мм | 50х35х23 |
| Регулировка | Яскравості, Швидкості, Пам'ять останньої налаштування |
| Количество кнопок | 24 шт. |
| Вхідна напруга,V | 5-24V |
| Гарантія | 1 місяців |
| Количество подключаемой ленты | 5 м |
| Вихідна напруга, V | 5-24V |
| Диапазон работы | 5 м |