542,64 ₴
Показать оптовые цены
Радіоконтролер/димер 2,4 GHz Miboxer Mi-light FUT039 для керування 5-тикальною мультиколірною RGB+CCT LED стрічкою та іншими світлодіодними джерелами світла з живленням постійною напругою 12 або 24 В, що підтримують ШІМ керування. Контролер дає змогу настроювати кольори та його насиченість, а також окреме настроювання колірної температури білого світла (від теплого до холодного). Керується окремим радіопультом серії FUT. Працює в парі з багатозонним пультом.
Спеціалізований контролер дає змогу створювати сцени освітлення з об'єднанням до 4 керованих зон. Один контролер призначений для окремого керування однією зоною (групою). Контролер забезпечує віддалене увімкнення/вимкнення стрічки, перемикання кольору, перемикання динамічних режимів, димування яскравості світіння LED стрічки.
-Можно задати статичний колір світіння
-16 мільйонів кольорів на вибір
-Регулювання яскравості світіння
-настроювання колірної температури білого світла (від теплого до холодного)
-Можливе під'єднання до 4 таких контролерів, які будуть незалежно керуватися за допомогою 1 пульта.
-2.4ГГц RF керування з відстанню до 30 м.
-керування контролером здійснюється як за допомогою дистанційного пульта (не входить до комплектації)
- Сумісність із пультами: FUT092, FUT089(8 зон), настінні панелі керування В3/Т3 В4/Т4

Модель: FUT039 RGB+ССТ
Вхідна напруга: DC12В-24В
Макс. навантаження на канал: 6A/канал, загальне навантаження не вище 10A
Вихід: 4 канали
Радіус приймання: до 30 м
Робоча температура: -20 - +45C
Розмір: 85х45х22мм.
Комплектація:
- контролер/димер Miboxer (субренд Mi-Light) FUT039 — 1 шт.
- інструкція - 1шт
- паковання - 1шт
Гарантія 12 місяців
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Mi-light |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 100 г |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Диапазон работы | 30 м |
| Количество каналов | 5 |
| Количество подключаемой ленты | 10 м |
| Материал корпуса | Пластик |
| Мощность | 144 Вт |
| Напряжение | 12 В |
| Тип управления | Дистанционное |
| Ток | 12 А |
| Цветовая гамма | RGB |
| Размеры | |
| Высота | 22 мм |
| Длина | 85 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вихідна напруга, V | 12-24V |
| Вхідна напруга,V | 12-24V |
| Гарантія | 12 місяців |
| Регулировка | Яскравості, Швидкості, Пауза, Пам'ять останньої налаштування |