648,06 ₴
Показать оптовые цены
RGBW LED контролер Touch Panel сенсорний 12 А для вмик/вимк, зміни кольору світіння і зміни яскравості багатобарвної RGBW світлодіодної стрічки. У динамічних режимах прискорює або зменшує швидкість зміни кольорів і відтінків.
Контролер монтується в поверхню стін і призначений зазвичай для зміни кольору світіння стрічки. Регулювання зміни кольору, яскравості здійснюється вручну, за допомогою сенсорної розмітки на корпусе. Запам'ятовує останню програму після вимкнення живлення. Лицьова частина виготовлена з високоякісного гладкого скла, не боїться вологи та вогню. Технологія твердого покриття сприяє запобіганню подряпин і відколів. Має стандартні розміри для монтажу в розеткові отвори замість звичайного клавішного вмикача світла.
Можна під'єднати від 1 до 12 метрів багатобарвну стрічку SMD 5050
Специфікація:
Тип елемента: Контролер сенсорної панелі
Матеріал: ABS
Колір корпусу: білий
Вхідна напруга: DC12-24V
Вихід: 4 канали (4A/канал, всього 16A)
Режим під'єднання: Загальний анод
Споживання в режимі очікування: <1W
Вихідний струм: <4A/канал
Вихідна потужність: 12V: <192W
Робоча температура: -20°C - +60°C
Розмір: 86*86*33мм
Вага: прибл. 128 г
Комплектація:
- контролер RGBW Touch Panel - 1шт
- інструкція - 1шт
- паковання - 1шт
Гарантія 12 місяців
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | No brand |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 128 г |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество каналов | 4 |
| Количество кнопок | 9 шт |
| Количество подключаемой ленты | 12 м |
| Количество программ | 27 шт |
| Мощность | 192 Вт |
| Напряжение | 12 В |
| Тип управления | Сенсорное |
| Ток | 16 А |
| Цветовая гамма | RGB+W |
| Размеры | |
| Высота | 35 мм |
| Длина | 86 мм |
| Ширина | 86 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вихідна напруга, V | 12-24V |
| Вхідна напруга,V | 12-24V |
| Гарантія | 12 місяців |
| Регулировка | Яскравості, Швидкості, Пам'ять останньої налаштування |
| Цвет корпуса | Белый |