204,12 ₴
Показать оптовые ценыUSB міні Bluetooth - 4pin контролер призначений для під'єднання й керування тільки 5v RGB-стрічкою (не адресний і не 12v) і є одним з елементів, який застосовують для додаткового підсвічування екранів ПК і ноутбуків, дисплеїв телевізорів, салонів транспортних засобів, а також прикрашання інтер'єру приміщення загалом.
Ця модель замість звичайного роз'єму живлення має USB штекер для зручнішого під'єднання 5v RGB стрічки до джерел живлення з USB- гніздом (powerbank, комп'ютер, телевізор, зарядний).
До контролера можна під'єднати до 5 метрів 5v RGB 5050 60д/м
Контролер має безліч статичних і динамічних режимів, є музичний режим і таймер увімкнення контролера. Є можливість керування яскравістю стрічки в статичних режимах і швидкістю мерехтіння в динамічних режимах. Контролер зберігає останню програму після вимкнення живлення. Для під'єднання контролера необхідно сканувати QR-код, завантажити мобільний застосунок і під'єднатися через Bluetooth. Підтримує Bluetooth 4.0

Особливості:
Комплектація:
- USB міні Bluetooth контролер - 1шт
Гарантія 1 місяць

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | No brand |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 60 г |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Диапазон работы | 15 м |
| Количество каналов | 3 |
| Количество подключаемой ленты | 5 м |
| Материал корпуса | Пластик |
| Напряжение | 5 В |
| Тип управления | Дистанционное |
| Цветовая гамма | RGB |
| Пользовательские характеристики | |
| Вхідна напруга,V | 5V |
| Гарантія | 1 місяців |
| Длина провода | 1 м |
| Регулировка | Яскравості, Швидкості, Пауза, Пам'ять останньої налаштування |
| Розміри корпусу, мм | 35*11*5 |
| Совместимость | RGB 5050 5V |