863,10 ₴
Показать оптовые цены
Радіо пульт 2,4 GHz Mi-light RGB+CCT FUT089 призначений для дистанційного керування контролерами RGB/RGB+ССТ/ССТ/single color и джерелами світла Milight за бездротовою технологією на частоті 2,4 ГГц. Пульт дає змогу керувати джерелами світла та LED-підсвіткою зі зміною яскравості колірної гами та насиченості світла, дає змогу об'єднувати джерела світла в групи та керувати джерелами світла як позонно (до 8-ми зон), так і спільно задаючи загальну для всіх зон настроювання. Можливе керування до 8-ми контролерів, які будуть незалежно керуватися за допомогою цього пульта.

Модель пульта: FUT089 RGB+ССТ
Зони: до 8 зон включно
Радіус приймання: до 30 м
Робоча температура: -20 - +60C
Розмір: 153х47х19мм.
Комплектація:
- пульт д/у Mi-Light FUT089 - 1шт
- настінний тримач - 1шт
- інструкція - 1шт
- паковання - 1шт
- кріплення - 2шт
Гарантія 12 місяців

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Mi-light |
| Страна производитель | Китай |
| Количество кнопок | 14 шт. |
| Диапазон работы | 30 м |
| Тип управления | Дистанционное |
| Размеры | |
| Длина | 153 мм |
| Высота | 19 мм |
| Ширина | 47 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Регулировка | Яскравості, Швидкості, Пауза, Пам'ять останньої налаштування |
| Цветовая гамма | RGB, Білий |