529,20 ₴
Показать оптовые цены
Радіокомп'ютер 2,4 GHz Mi-light RGBW FUT096 призначений для дистанційного керування контролерами RGB+W і джерелами світла Milight за бездротовою технологією на частоті 2,4 ГГц. Пульт дає змогу керувати джерелами світла й LED-підсвіткою зі зміною яскравості колірної гами та насиченості світла, дає змогу об'єднувати джерела світла в групи та керувати джерелами світла як позонно (до 4 зон), так і спільно задаючи загальну для всіх зон настроювання. Можливе керування до 4-х контролерів, які будуть незалежно керуватися за допомогою цього пульта.

Модель пульта: FUT096 RGBW
Зони: до 4 зон включно
Радіус приймання: до 30 м
Робоча температура: -20 - +45C
Розмір: 120х53х21мм.
Комплектація:
- пульт д/у Mi-Light FUT096 - 1шт
- інструкція - 1шт
- паковання - 1шт
Гарантія 12 місяців

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mi-light |
| Страна производитель | Китай |
| Длина | 120 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Регулировка | Яскравості, Швидкості, Пауза, Пам'ять останньої налаштування |
| Цветовая гамма | RGB, RGB+W |
| Основные атрибуты | |
| Количество кнопок | 13 шт. |
| Диапазон работы | 30 м |
| Тип управления | Дистанционное |
| Размеры | |
| Высота | 21 мм |
| Ширина | 53 мм |