RGB Bluetooth контролер призначений для під'єднання й керування RGB-стрічкою за допомогою смартфона або планшета. Контролер має пластиковий корпус, до якого можна під'єднати led стрічку за допомогою конектора RGB Connector 4pin Father (продається окремо). Живлення 5-24v під'єднується в роз'єм Power jack 5,5mm Mother.
Важливо: контролер не регулює вольтаж 5-24v, він тільки пропускає його через себе. Наприклад, якщо стрічка 12v — то блок живлення має бути 12v, якщо стрічка 5v — то блок живлення має бути 5v
Внимание! Під час під'єднання стрічки RGB до контролера не допускайте перетину контактів, оскільки це може призвести до короткого замикання та виходу з ладу контролера.
Керування ведеться за допомогою Android 4.3 або IOS 6.0 . Через встановлену програму Ви зможете вибирати яскравість, необхідний колір, різні режими світіння, реагування на музичний супровід, реагування на звуки та інші.
Контролер має 23 динамічні та 16 статичних режимів, є музичний режим. Є можливість керування яскравістю стрічки в статичних режимах і швидкістю мерехтіння в динамічних режимах. Контролер зберігає останню програму після вимкнення живлення. Для під'єднання контролера необхідно сканувати QR-код, завантажити мобільний застосунок і під'єднатися через Bluetooth. Підтримує Bluetooth 4.0
До контролера можна під'єднати до 10 метрів RGB 5050 60 д/м або до 30 метрів RGB 2835(3528) 60д/м.
Особливості:
Комплектація:
- RGB Bluetooth контроллер 12A black box - 1шт
- інструкція - 1шт
- паковання - 1шт
Гарантія 6 місяців

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | No brand |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Мощность | 144 Вт |
| Напряжение | 12 В |
| Тип управления | Дистанционное |
| Цветовая гамма | RGB |
| Размеры | |
| Вес | 100 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал корпуса | Пластик |
| Рабочее напряжение (В) | 5-24 |
| Ток | 12 |
| Число каналов | 3 |
| Розміри корпусу, мм | 50х35х23 |
| Регулировка | Яскравості, Швидкості, Пам'ять останньої налаштування |
| Вхідна напруга,V | 5-24V |
| Количество подключаемой ленты | 10 м |
| Диапазон работы | 20 м |