44,94 ₴
RGB мініконтролер 6 А з керуванням на корпусі призначений для вмик/вимк і керування яскравістю, кольором і швидкістю мерехтіння світлодіодних багатобарвних (RGB) стрічок, а також вмикання попередньо встановлених виробником режимів і зміни яскравості світіння. Дає змогу регулювати яскравість світіння системи освітлення.
Цей контролер монтується на поверхню. Регулювання здійснюється за допомогою 3 кнопок на корпусі. Запам'ятовує останню програму після вимкнення живлення.
Контролер має 20 статичних режимів і 19 динамічних режимів. Є можливість керування яскравістю стрічки в статичних режимах і швидкістю мерехтіння в динамічних режимах. Контролер зберігає останню програму після вимкнення живлення. Він розширює можливості світлодіодної підсвітки та знаходить застосування у сферах, що потребують керування освітленням. Завдяки компактним розмірам він не захаращуватиме Ваш інтер'єр і легко впишеться в будь-який простір.
До контролера можна під'єднати до 5 метрів RGB 5050 60д/м або до 15 метрів RGB 2835(3528) 60д/м.
Внимание! Під час під'єднання стрічки RGB до контролера не допускайте перетину контактів, оскільки це може призвести до короткого замикання та виходу з ладу контролера.
Функції контролера:
- вмикання/вимикання
- збільшення/зменшення яскравості
- перемикання кольорів світіння
— зміна 7 кольорів світіння (прибками): червоний, синій, пурпуровий, зелений, жовтий, блакитний, білий.
— зміна 3 кольорів світіння (порожнення): червоний, зелений, синій.
- плавна зміна кольорів світіння
- миготіння (стробоскоп) з можливістю регулювання швидкості
Комплектація:
- контролер дротовий — 1 шт.
Гарантія 1 місяць
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | No brand |
| Страна производитель | Китай |
| Количество каналов | 3 |
| Количество кнопок | 3 шт |
| Количество подключаемой ленты | 5 м |
| Количество программ | 20 шт |
| Количество уровней яркости | 10 |
| Напряжение | 12 В |
| Регулировка | Память последней настройки |
| Тип управления | Механическое |
| Цветовая гамма | RGB |
| Размеры | |
| Высота | 13 мм |
| Длина | 35 мм |
| Ширина | 6 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Мощность, Вт | 72 |
| Струм на виході, А | 6А (2А/канал) |
| Вхідна напруга,V | 12V |
| Гарантія | 1 місяців |
| Вихідна напруга, V | 12V/канал |