
Bluetooth контролер SP630e — це один із найбільш багатофункціональних контролерів, який може працювати з 1/2/3/4/5CH W/CCT/RGBW/RGBCCT PWM і адресними світлодіодами, а також може працювати з комбінованими світлодіодами з адресацією + PWM. Простіше кажучи, ним можна керувати одноколірною, RGB стрічкою, RGBW стрічкою, RGBCCT, адресною стрічкою. Ви може вибрати конкретний тип світлодіода на сторінці налаштувань програми.

Для під'єднання контролера до світлодіодної ленте загрузите програма для керування безпосередньо з мобільного пристрою. Новітній дизайн інтерфейсу програми робить процес настроювання кольору, яскравості та насиченості простішим, швидшим і зрозумілішим. Основні функції: настроювання кольору та насиченості, настроювання яскравості, користувацький режим, таймер, група, сцена, нагадування про виклик, мікрофон тощо. Цей контролер із функцією запам'ятовування останнього режиму . Загалом використовується для керування всіма типами світлодіодних продуктів із постійною напругою, як-от світлодіодна стрічка, настінний світлодіодний світильник, світлодіодна люстра і т.ін.
- SP630E підтримує керування через застосунок для пристроїв iOS і Android.
- Для пристроїв Apple потрібен iOS 10.0 або вище, а для пристроїв Android потрібен Android 4.4 або вище.
- Ви можете виконати пошук «BanlanX» в App Store або Google Play, щоб знайти застосунок, або сканувати QR-код для завантаження й встановлення.
Простота налаштування:
Особливості продукту:

Способи під'єднання:










Технічні параметри:
Комплектація
- контролер SP630e - 1шт
- інструкція — 1 шт.
- викрутка — 1 шт.
- паковання - 1шт
Гарантія 12 місяців
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | No brand |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 150 г |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Диапазон работы | 30 м |
| Количество каналов | 7 |
| Количество кнопок | 1 шт |
| Количество уровней яркости | 100 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Мощность | 144 Вт |
| Напряжение | 12 В |
| Рабочее напряжение (В) | 5-24 |
| Тип управления | Дистанционное |
| Ток | 12 А |
| Размеры | |
| Высота | 20 мм |
| Длина | 78 мм |
| Ширина | 52 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вихідна напруга, V | 5-24V |
| Вхідна напруга,V | 5-24V |
| Регулировка | Яскравості, Швидкості, Пауза, Пам'ять останньої налаштування, Колірний температури світіння |
| Цветовая гамма | RGB, RGB+W, RGB+CdW+W |