137,34 ₴
Показать оптовые ценыКонтролер RUN RF-панель 3 клавіші — призначений для створення світлоодинамічних ефектів і керування яскравістю/швидкістю адресних одноколірних (Single color) світлодіодних стрічок із чипами WS2811, ТМ1903, GS8208/2303. Обладнаний дистанційною панеллю керування з 3 клавішами — швидкість/яскравість, вмик/вимк. і перемикання режимів. Використання панелі можливе в радіусі дії 15 метрів. До контролера можна під'єднати до 2048 пікселів. Сама сенсорна панель працює від батарейки CR2025, CR2032 (не йде в комплекті) і з'єднується з контролером через радіосигнал, відповідно, не вимагає проведення, і її можна розмістити в будь-якому місці (стіна, полиця, у шафі)
Контролер має 28 динамічних режимів, з найпоширенішим сценарієм — це послідовне вмикання всіх ділянок стрічки та послідовне вимкнення стрічки, яке створює вигляд смужки світла, що біжить. Є можливість керування яскравістю стрічки в статичних режимах і швидкістю мерехтіння в динамічних режимах. Корпус контролера виготовлений у формі мініатюрного приймача, що дає змогу встановити його в практично будь-якому місці. Контролер зберігає останню програму після вимкнення живлення.


Основні характеристики:
Призначення кнопок на панелі:
Прив'язування панелі до контролера:
Для прив'язування панелі до контролера потрібно під'єднати стрічку до контролера — контролер до блока живлення — блок живлення увімкнути в мережу 220 кв. За вимкненого світла впродовж 5 секунд утримує 3-ї клавіші, стрічка блимне тричі, і панель буде підв'язана до контролера. Якщо потрібно відв'язати панель, тоді робимо все теж саме.
Важливо: Контролер не регулює вольтаж 12-24v, він тільки пропускає його через себе. Наприклад, якщо стрічка 12v — то блок живлення має бути 12v, якщо стрічка 24v — то блок живлення має бути 24v
Комплектація:
- контролер RUN RF-панель 3 клавіші DC12-24V - 1шт
- радіопанель — 1 шт.
- двусторонний скотч - 2шт
- інструкція - 1шт
- паковання - 1шт
Гарантія 6 місяців

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | No brand |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 56 г |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Диапазон работы | 15 м |
| Количество каналов | 1 |
| Количество кнопок | 3 шт |
| Количество программ | 28 шт |
| Количество уровней яркости | 10 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Напряжение | 24 В |
| Тип управления | Дистанционное |
| Размеры | |
| Высота | 11 мм |
| Длина | 85 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вихідна напруга, V | 12-24V |
| Вхідна напруга,V | 12-24V |
| Гарантія | 6 місяців |
| Можливість прив'язки пульта до контролера | є |
| Підтримує | 2048 пікселів |
| Радиус действия | 15 |
| Регулировка | Яскравості, Швидкості, Пам'ять останньої налаштування |