109,20 ₴
Мініконтролер RUN (3 кнопки) — призначений для створення світлоодинамічних ефектів і керування яскравістю/швидкістю адресних одноколірних (Single color) світлодіодних стрічок із чипами WS2811, ТМ1903, GS8208/2303. Має два дроти білого кольору, до яких під'єднується стандартний стіновий вимикач (не входить до комплекту). До контролера можна під'єднати до 1024 пікселів.
Контролер має 20 динамічних режимів, з найпоширенішим сценарієм — це послідовне вмикання всіх ділянок стрічки та послідовне вимкнення стрічки, яке створює вигляд смужки світла, що біжить. Вибираємо кнопками вподобану програму, контролер її запам'ятовує, далі вмикаємо/вимкнемо вимикач, у такий спосіб запускаючи або вимикаючи програму. Є можливість керування яскравістю стрічки в статичних режимах і швидкістю мерехтіння в динамічних режимах. Корпус контролера має невеликі розміри, що дає змогу встановити його в практично будь-якому місці. Контролер зберігає останню програму після вимкнення живлення.


Основні характеристики:
Призначення кнопок на контролері:
Важливо: Контролер не регулює вольтаж 12-24v, він тільки пропускає його через себе. Наприклад, якщо стрічка 12v — то блок живлення має бути 12v, якщо стрічка 24v — то блок живлення має бути 24v. Розмикаюча/смикаюча 2 білих проводини, що виходять із контролера, ви вмикаєте або вимикаєте контролер — вони призначені для встановлення у вимикачі.
Комплектація:
- контролер RUN 3 кнопки DC12-24V - 1шт
Гарантія 6 місяців

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | No brand |
| Страна производитель | Китай |
| Размеры | |
| Длина | 35 мм |
| Ширина | 6 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Напряжение | 24 |
| Гарантийный срок | 6 міс |
| Материал корпуса | Пластик |
| Высота | 13 мм |
| Вес | 30 |
| Тип управления | Механическое |
| Число каналов | 1 |
| Количество уровней яркости | 10 |
| Регулировка | Яскравості, Швидкості, Пам'ять останньої налаштування |
| Количество кнопок | 3 шт. |
| Вхідна напруга,V | 12-24V |
| Гарантія | 6 місяців |
| Підтримує | 1024 пікселів |
| Количество программ | 20 шт. |
| Вихідна напруга, V | 12-24V |