740,04 ₴
Показать оптовые цены

Простота встановлення: Вам потрібно лише завантажити безплатну програму «LED Chord». Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс цієї програми дасть вам розпочати її використання відразу після встановлення.
Свобода для творчості: Створіть за допомогою вашого телефона неповторну атмосферу в себе вдома: для романтичної вечері удвох, веселої молодіжної вечірки, дитячого свята. Тепер ви можете підібрати будь-який колір для світлодіодної підсвітки вашого інтер'єру, що відповідає вашому настрою: жовтогарячий, синій, жовтий, зелений тощо. Для цього можна вибрати одну з програм зміни кольору та відрегулювати її швидкість. Ви зможете вибрати будь-який з 16 млн кольорів або відтінків і зберегти його в закладки; зробити Вашу вечірку незабутньою, тому що є функція "Light dancing" — миготіння стрічки під музику Вашого телефона або використовуючи мікрофон вашого смартфона, таймер та ін.
У разі одночасного світіння світлодіодів, основні три кольори (Red Green Blue) змішуються в різних пропорціях, утворюючи різноманітну гаму колірних відтінків.
Основні функції контролера:
1. Вмикання/вимикання
2. Збільшення/зменшення яскравості
3. Вибір одного зі встановлених кольорів світіння
4. Плавна зміна кольорів світіння
5. Різка зміна кольорів світіння
6. Режим білого кольору
7. Регулятор чутливості
Комплектація:
- контролер Bluetooth MUSIC SP107E - 1шт
- інструкція - 1шт
- паковання - 1шт
Гарантія 12 місяців
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | No brand |
| Страна производитель | Китай |
| Количество уровней яркости | 100 |
| Диапазон работы | 20 м |
| Количество каналов | 2 |
| Тип управления | Дистанционное |
| Размеры | |
| Высота | 22 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Длина | 85 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вихідна напруга, V | 5-24V |
| Вхідна напруга,V | 5-24V |
| Гарантія | 12 місяців |
| Кількість адрес | 960 |
| Радиус действия | до 20 метрів |
| Регулировка | Яскравості, Швидкості, Пауза, Пам'ять останньої налаштування, Колірний температури світіння |
| Цветовая гамма | RGB, RGB+W |