160,44 ₴
Показать оптовые ценыRF RGB контролер LED2017 - призначений для створення світлоодинамічних ефектів і керування кольором світлодіодних стрічок, світлодіодних пікселів, світлодіодних модулів та ін. (WS2801, WS2811, WS2812, WS2813,LPD6803, UCS1903, APA104)з радіо дистанційним пультом керування (21) кнопка на пульті), використання якої можливе в радіусі дії до 15 метрів. До контролера можна під'єднати до 2048 пікселів.
Контролер має 366 динамічних і статичних режимів. Є можливість керування яскравістю стрічки в статичних режимах і швидкістю мерехтіння в динамічних режимах. Корпус контролера виготовлений у формі мініатюрного приймача, що дає змогу встановити його в будь-якому місці. Контролер зберігає останню програму після вимкнення живлення.
У разі одночасного світіння світлодіодів, основні три кольори (Red Green Blue) змішуються в різних пропорціях, утворюючи різноманітну гаму колірних відтінків.

Основні функції контролера:
1. Вмикання/вимикання
2. Збільшення/зменшення яскравості (32 рівні)
3. Вибір одного зі встановлених кольорів світіння
4. Плавна зміна кольорів світіння
5. Різка зміна кольорів світіння
6. Режим білого кольору
7. Регулятор чутливості
У разі одночасного світіння світлодіодів, основні три кольори (Red Green Blue) змішуються в різних пропорціях, утворюючи різноманітну гаму колірних відтінків.
Є ймовірність, що під час першого увімкнення колір, заданий у програмі пульта, не відповідатиме відтвореним світлодіодам. У такому разі необхідно вручну задати послідовність RGB-каналів. Для внесення змін у настроювання треба вимкнути виріб і натиснути на пульті кнопку «AUTO», яка забезпечить доступ до цього функціонала. Потім потрібно натиснути кнопку «M+» або «M-», щоб налаштувати пікселі. Після цього необхідно натискати синю кнопку доти, поки послідовність трьох ближніх індикаторів не відповідатиме стандартній RGB-послідовності (червоний, зелений, синій). Щоб зберегти всі внесені зміни, треба натиснути кнопку «OFF».
Комплектація:
- контролер — 1 шт.
- інструкція - 1шт
- паковання - 1шт
Гарантія 1 місяць
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | No brand |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 80 г |
| Диапазон работы | 15 м |
| Количество каналов | 1 |
| Количество кнопок | 21 шт |
| Напряжение | 5 В |
| Тип управления | Дистанционное |
| Цветовая гамма | RGB |
| Размеры | |
| Высота | 6 мм |
| Длина | 86 мм |
| Ширина | 13 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вихідна напруга, V | 5-24V |
| Вхідна напруга,V | 5-24V |
| Гарантія | 1 місяців |
| Підтримує | 2048 пікселів |
| Регулировка | Яскравості, Швидкості, Пауза, Пам'ять останньої налаштування |