218,82 ₴
Показать оптовые ценыКонтролер RUN RF з пультом — призначений для створення світлодинамічних ефектів і керування яскравістю/швидкістю адресних одноколірних (Single color) світлодіодних стрічок із чипами WS2811, ТМ1903, GS8208/2303. Обладнаний дистанційним пультом керування на 12 кнопок, використання якого можливе в радіусі дії 15 метрів. До контролера можна під'єднати до 2048 пікселів.
Контролер має 28 динамічних режимів, з найпоширенішим сценарієм — це послідовне вмикання всіх ділянок стрічки та послідовне вимкнення стрічки, яке створює вигляд смужки світла, що біжить. Є можливість керування яскравістю стрічки в статичних режимах і швидкістю мерехтіння в динамічних режимах. Корпус контролера виготовлений у формі мініатюрного приймача, що дає змогу встановити його в практично будь-якому місці. Контролер зберігає останню програму після вимкнення живлення.

Основні характеристики:
Призначення кнопок на пульті:
Прив'язка пульта до контролера:
Для прив'язки пульта до контролера потрібно під'єднати стрічку до контролера — контролер до блока живлення — блок живлення увімкнути в мережу 220в. Упродовж 5 секунд після увімкнення блока живлення потрібно встигнути натиснути кнопку В + стрічка блимне тричі, і пульт буде підв'язаний до контролера. Якщо потрібно відв'язати пульт, тоді робимо всю теж саме, тільки затискаємо кнопку В-
Важливо:
Контролер не регулює вольтаж 12-24v, він тільки пропускає його через себе. Наприклад, якщо стрічка 12v — то блок живлення має бути 12v, якщо стрічка 24v — то блок живлення має бути 24v
Комплектація:
- контролер RUN RF DC12-24V
- радіо пульт 12 кнопок - 1шт
- інструкція - 1шт
- упаковка - 1шт
Гарантія 12 місяців

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | No brand |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Питание | Сеть 220В |
| Тип | Приемник |
| Размеры | |
| Длина | 150 мм |
| Ширина | 38 мм |
| Высота | 7 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 45 |
| Вихідна напруга, V | 12-24V |
| Вхідна напруга,V | 12-24V |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диапазон работы | 15 м |
| Количество кнопок | 12 шт. |
| Количество программ | 28 шт. |
| Количество уровней яркости | 10 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Можливість прив'язки пульта до контролера | є |
| Напряжение | 24 |
| Підтримує | 2048 пікселів |
| Радіус дії пульта: | 15 метрів |
| Регулировка | Яскравості, Швидкості, Пам'ять останньої налаштування |
| Тип управления | Дистанционное |
| Число каналов | 1 |