1 294,86 ₴
Показать оптовые цены
Блок живлення 48V 10А 480Вт призначений для підключення світлодіодних стрічок, ламп, моніторів, ноутбуків, камер відеоспостереження та телевізорів.
Негерметичний блок живлення потужністю 480Вт в перфорованому металевому корпусі зі стабілізованим вихідним напруга 48V постійного струму. Має підстроювальний резистор +-1,5V. Підключення до мережі 220V та підключення споживачів перетвореної напруги відбувається за допомогою клем гвинтового кріплення. Цей блок живлення має стандартні розміри в лінійці аналогічних за потужністю блоків. Блок живлення захищений від короткого замикання.
Цей блок живлення обладнаний системою активного охолодження, необхідно передбачати наявність природної циркуляції повітря в місцях встановлення БЖ для кращого відведення тепла від компонентів.
ГАРАНТІЯ 12 місяців.
Комплект поставки:
• Блок живлення.
• Картонна коробка (упаковка).
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | No brand |
| Страна производитель | Китай |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 50 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Длина | 215 мм |
| Ширина | 115 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.9 |
| Выходная мощность | 480 Вт |
| Выходное напряжение | 48 В |
| Выходной ток, не более | 10 А |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от перегрузки | Да |
| Максимальное входное напряжение | 240 В |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальное входное напряжение | 170 В |
| Степень защиты IP | 20 |
| Тип блока питания | Импульсный |
| Тип индикации | Светодиодная |
| Тип корпуса | Незакрытый |
| Тип охлаждения | Пассивный |
| Тип стабилизации | По напряжению |