32 848,20 ₴
Показать оптовые цены
Блок живлення 24 V 15 А 360 Вт призначений для під'єднання світлодіодних стрічок, ламп, моніторів, ноутбуків, камер відеоспостереження та РК-телевізорів тощо.
Негерметичний блок живлення потужністю 360 Вт в перфорованому металевому корпусі зі стабілізованою вихідною напругою 24V постійного струму. Має підстроєний резистор +-1,5V. Під'єднання до мережі 220V і під'єднання споживачів перетвореної напруги відбувається за допомогою клем гвинтового кріплення. Цей блок живлення має стандартні розміри в лінійці аналогічних за потужністю блоків. Блок живлення захищений від короткого замикання.
Цей блок живлення обладнаний системою активного охолодження, необхідно передбачати наявність природної циркуляції повітря в місцях встановлення БЖ для кращого відведення тепла від компонентів.
ГАРАНТІЯ 12 місяців.
Комплект постачання:
• Блок живлення.
• Картонна коробка (паковання).
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | No brand |
| Страна производитель | Китай |
| Выходная мощность | 360 Вт |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 215 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.8 |
| Высота | 50 мм |
| Выходное напряжение | 24 В |
| Выходной ток, не более | 15 А |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от перегрузки | Да |
| Количество фаз | 1 |
| Максимальное входное напряжение | 265 В |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальное входное напряжение | 170 В |
| Степень защиты IP | 20 |
| Тип блока питания | Импульсный |
| Тип индикации | Светодиодная |
| Тип корпуса | Незакрытый |
| Тип охлаждения | Активный |
| Тип стабилизации | По напряжению |
| Ширина | 115 мм |