Блок живлення 24 V 2 А 48 Вт призначений для під'єднання світлодіодних стрічок, ламп, моніторів, ноутбуків, камер відеоспостереження та РК-телевізорів тощо.
Негерметичний блок живлення потужністю 48 Вт в алюмінієвому корпусі, який забезпечує ефективне відведення тепла від внутрішніх елементів блока з вихідна напруга 24V постійного струму. Під'єднання до мережі 220V і під'єднання споживачів перетвореної напруги відбувається за допомогою клем гвинтового кріплення (до комплекту не входять) або паяння.
Головне призначення блоків серії "Stick" — це встановлення у вузькі, важкодоступні місця, де неможливе встановлення блоків стандартного розміру. Це стало можливим завдяки компактнішому розташуванню елементів завдовжки блока, але без збитківа якості блоків. Цей блок живлення вирізняється компактнішими розмірами в лінійці аналогічних за потужністю блоків, що дає змогу використовувати його навіть у дуже обмеженому просторі.
У процесі експлуатації БЖ без активної системи охолодження необхідно передбачати наявність природної циркуляції повітря в місцях встановлення та допускати встановлення в обмежених просторах без циркуляції повітря.
Увага: під час під'єднання блоків живлення до споживачів обов'язково дотримуйтеся полярності.
ГАРАНТІЯ 6 МЕСЯЦЕВ.
Комплект постачання:
• Блок живлення.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | No brand |
| Страна производитель | Китай |
| Выходная мощность | 48 Вт |
| Выходное напряжение | 24 В |
| Выходной ток, не более | 2 А |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Максимальное входное напряжение | 240 В |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Минимальное входное напряжение | 180 В |
| Тип блока питания | Импульсный |
| Тип корпуса | Полугерметичный |
| Тип монтажа | Поверхностный |
| Тип охлаждения | Пассивный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 17 мм |
| Длина | 290 мм |
| Ширина | 17 мм |