17 463,60 ₴
Показать оптовые ценыБлок живлення 24V 4А 96вт призначений для підключення світлодіодних стрічок, ламп, моніторів, ноутбуків, камер відеоспостереження та РК-телевізорів тощо.
Блок живлення потужністю 96вт у пластиковому захисному корпусі з вихідною напругою 24V постійного струму. Дана модель має мережевий шнур для підключення в розетку (220В) і шнур живлення завдовжки 90см. Штекер цього адаптера має діаметр 5,5 мм/2,5-2,1 мм. Цей блок живлення має захисний пластиковий корпус, який захищає від попадання пилу всередину, вологи та механічних пошкоджень, що дає можливість встановлення в кімнатах з невеликою вологістю і запилених місцях.
Не дає перешкоди, всередині встановлений фільтр необхідний для чутливої електроніки.
У процесі експлуатації БП без активної системи охолодження необхідно передбачати наявність природної циркуляції повітря в місцях встановлення та не допускати встановлення в обмежених просторах без циркуляції повітря.
ГАРАНТІЯ 1 місяць.
Комплект поставки:
• Блок живлення.
• Мережний шнур.
• Картонна упаковка (коробка).
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | No brand |
| Страна производитель | Китай |
| Выходная мощность | 96 Вт |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.23 |
| Высота | 30 мм |
| Выходное напряжение | 24 В |
| Выходной ток, не более | 4 А |
| Длина | 125 |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от перегрузки | Да |
| Количество фаз | 1 |
| Максимальное входное напряжение | 240 В |
| Материал корпуса | Пластик |
| Минимальное входное напряжение | 100 В |
| Тип блока питания | Импульсный |
| Тип индикации | Светодиодная |
| Тип корпуса | Полугерметичный |
| Тип охлаждения | Пассивный |
| Ширина | 55 мм |