684,60 ₴
Показать оптовые ценыБлок живлення 24 V 8,3 А 200 Вт призначений для під'єднання світлодіодних стрічок, ламп, моніторів, ноутбуків, камер відеоспостереження та РК-телевізорів тощо.
Негерметичний блок живлення NM-200вт в перфорованому алюмінієвому корпусі, професійна серія, зі стабілізованою вихідною напругою 24V постійного струму. Під'єднання до мережі 220V і під'єднання споживачів перетвореної напруги відбувається за допомогою клем гвинтового кріплення. Цей блок живлення є найтоншим в лінійці аналогічних за потужністю блоків, що дає змогу використовувати його навіть у дуже обмеженому просторі. Блок живлення захищений від короткого замикання.
У процесі експлуатації БЖ без активної системи охолодження необхідно передбачати наявність природної циркуляції повітря в місцях встановлення.
ГАРАНТІЯ 24 місяця.
Комплект постачання:
• Блок живлення.
• Картонна коробка (паковання).
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | No brand |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.4 |
| Высота | 22 мм |
| Выходная мощность | 200 Вт |
| Выходное напряжение | 24 В |
| Выходной ток, не более | 8.3 А |
| Гарантийный срок | 24 міс |
| Длина | 273 |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от перегрузки | Да |
| Максимальное входное напряжение | 240 В |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Минимальное входное напряжение | 190 В |
| Степень защиты IP | 20 |
| Тип блока питания | Импульсный |
| Тип индикации | Светодиодная |
| Тип корпуса | Незакрытый |
| Тип охлаждения | Пассивный |
| Тип стабилизации | По напряжению |
| Ширина | 53 мм |