14 458,50 ₴
Показать оптовые ценыБлок живлення 24V 2.5А 60Вт призначений для підключення світлодіодних стрічок, ламп, моніторів, ноутбуків, камер відеоспостереження та РК-телевізорів тощо.
Негерметичний блок живлення NM-60вт в перфорованому алюмінієвому корпусі, професійна серія, зі стабілізованою вихідною напругою 24V постійного струму. Підключення до мережі 220V та підключення споживачів перетвореної напруги відбувається за допомогою клем гвинтового кріплення. Даний блок живлення є найтоншим в лінійці аналогічних за потужністю блоків, що дозволяє використовувати його навіть у дуже обмеженому просторі. Блок живлення захищений від короткого замикання.
У процесі експлуатації БЖ без активної системи охолодження необхідно передбачати наявність природної циркуляції повітря в місцях установки.
ГАРАНТІЯ 24 місяці.
Комплект поставки:
• Блок живлення.
• Картонна коробка (упаковка).
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | No brand |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.2 |
| Высота | 22 мм |
| Выходная мощность | 60 Вт |
| Выходное напряжение | 24 В |
| Выходной ток, не более | 2.5 А |
| Гарантийный срок | 24 міс |
| Длина | 157 |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от перегрузки | Да |
| Максимальное входное напряжение | 240 В |
| Минимальное входное напряжение | 190 В |
| Степень защиты IP | 20 |
| Тип охлаждения | Пассивный |
| Ширина | 53 мм |