9 903,60 ₴
Показать оптовые цены
Блок живлення 24 V 2 А 48 Вт призначений для під'єднання світлодіодних стрічок, ламп, моніторів, ноутбуків, камер відеоспостереження та РК-телевізорів тощо.
Блок живлення потужністю 48 Вт у пластиковому захисному корпусі з вихідна напруга 24V постійного струму. Ця модель має мережевий шнур для під'єднання в розетку (220 В) і шнур живлення завдовжки 90 см. Штекер цього адаптера має діаметр 5,5 мм/2,5-2,1 мм. У цього блока живлення захисний пластиковий корпус, який захищає від потрапляння пилу всередину, вологи та механічних пошкоджень, що дає можливість встановлення в кімнатах із невеликою вологістю й запорошених місцях.
Не дає перешкод, всередині встановлений фільтр необхідний для чутливої електроніки.
У процесі експлуатації БЖ без активної системи охолодження необхідно передбачати наявність природної циркуляції повітря в місцях встановлення та не допускати встановлення в обмежених просторах без циркуляції повітря.
ГАРАНТІЯ 1 місяць.
Комплект постачання:
• Блок живлення.
• Мережевий шнур.
• Картонне паковання (коробка).
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | No brand |
| Страна производитель | Китай |
| Габаритные размеры | |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.18 |
| Высота | 35 мм |
| Выходное напряжение | 24 В |
| Выходной ток, не более | 2 А |
| Длина | 115 |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от перегрузки | Да |
| Количество фаз | 1 |
| Максимальное входное напряжение | 240 В |
| Материал корпуса | Пластик |
| Минимальное входное напряжение | 100 В |
| Тип блока питания | Импульсный |
| Тип индикации | Светодиодная |
| Тип корпуса | Полугерметичный |
| Тип охлаждения | Пассивный |
| Ширина | 57 мм |
| Основные | |
| Выходная мощность | 48 Вт |