Блок живлення 24 V 1 А 24 Вт призначений для під'єднання світлодіодних стрічок, ламп, моніторів, ноутбуків, камер відеоспостереження та РК-телевізорів тощо.
Блок живлення потужністю 24 Вт у пластиковому захисному корпусі з вихідна напруга 24V постійного струму. Ця модель має мережеву вилку на корпусі для під'єднання в розетку (220 В) і шнур живлення завдовжки 90 см. Штекер цього адаптера має діаметр 5,5 мм/2,5-2,1 мм. У цього блока живлення захисний пластиковий корпус, який захищає від потрапляння пилу всередину, вологи та механічних пошкоджень, що дає можливість встановлення в кімнатах із невеликою вологістю й запорошених місцях.
Не дає перешкод, всередині встановлений фільтр необхідний для чутливої електроніки.
У процесі експлуатації БЖ без активної системи охолодження необхідно передбачати наявність природної циркуляції повітря в місцях встановлення та не допускати встановлення в обмежених просторах без циркуляції повітря.
ГАРАНТІЯ 1 місяць.
Комплект постачання:
• Блок живлення.
• Картонне паковання (коробка).
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | No brand |
| Страна производитель | Китай |
| Тип блока питания | Импульсный |
| Количество фаз | 1 |
| Минимальное входное напряжение | 100 В |
| Максимальное входное напряжение | 240 В |
| Выходной ток, не более | 1 А |
| Выходное напряжение | 24 В |
| Выходная мощность | 24 Вт |
| Тип корпуса | Полугерметичный |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип индикации | Светодиодная |
| Тип охлаждения | Пассивный |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от перегрузки | Да |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 80 мм |
| Высота | 50 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Вес | 0.12 кг |