8 977,50 ₴
Блок живлення 24V 2А 48вт призначений для підключення світлодіодних стрічок, ламп, моніторів, ноутбуків, камер відеоспостереження та РК-телевізорів.
Негерметичний блок живлення потужністю 48Вт в перфорованому металевому корпусі зі стабілізованим вихідним напруга 24V постійного струму. Має підстроювальний резистор +-1,5V. Підключення до мережі 220V та підключення споживачів перетвореної напруги відбувається за допомогою клем гвинтового кріплення. Даний блок живлення має стандартні розміри в лінійці аналогічних за потужністю блоків. Блок живлення захищений від короткого замикання.
У процесі експлуатації БЖ без активної системи охолодження необхідно передбачати наявність природної циркуляції повітря в місцях установки.
ГАРАНТІЯ 12 місяців.
Комплект поставки:
• Блок живлення.
• Картонна коробка (упаковка).
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | No brand |
| Страна производитель | Китай |
| Тип блока питания | Импульсный |
| Тип стабилизации | По напряжению |
| Количество фаз | 1 |
| Минимальное входное напряжение | 170 В |
| Максимальное входное напряжение | 265 В |
| Выходной ток, не более | 2 А |
| Выходное напряжение | 24 В |
| Выходная мощность | 48 Вт |
| Тип корпуса | Незакрытый |
| Материал корпуса | Металл |
| Тип индикации | Светодиодная |
| Тип охлаждения | Пассивный |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от перегрузки | Да |
| Степень защиты IP | 20 |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 110 мм |
| Высота | 36 мм |
| Ширина | 77 мм |
| Вес | 0.22 кг |