Блок живлення 5V 6А 30вт призначений для підключення світлодіодних стрічок, ламп, моніторів, ноутбуків, камер відеоспостереження, телевізорів.
Блок живлення потужністю 30вт в пластиковому захисному корпусі з вихідним напруга 5В постійного струму. Дана модель має шнур живлення для підключення в розетку (220) і мережевий шнур довжиною 90см. Штекер цього адаптера має діаметр 5,5 мм/2,5-2,1 мм У цього блоку живлення захисний пластиковий корпус, який захищає від потрапляння пилу всередину, вологи та механічних пошкоджень, що дає можливість установки в кімнатах з невеликою вологістю і запилених місцях.
Не дає перешкоди, усередині встановлений фільтр необхідний для чутливої електроніки.
В процесі експлуатації БЖ без активної системи охолодження, необхідно передбачати наявність природної циркуляції повітря в місцях установки і не допускати установку в обмежених просторах без циркуляції повітря.
ГАРАНТІЯ 1 місяць.
Комплект поставки:
• Блок живлення.
• Мережний шнур.
• Картонна упаковка (коробка).
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | No brand |
| Страна производитель | Китай |
| Выходная мощность | 30 Вт |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.3 |
| Высота | 30 мм |
| Выходное напряжение | 5 В |
| Выходной ток, не более | 6 А |
| Длина | 155 |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от перегрузки | Да |
| Максимальное входное напряжение | 240 В |
| Материал корпуса | Пластик |
| Минимальное входное напряжение | 100 В |
| Тип блока питания | Импульсный |
| Тип индикации | Светодиодная |
| Тип корпуса | Полугерметичный |
| Тип охлаждения | Пассивный |
| Ширина | 55 мм |