Блок живлення 5V 40 А 200 Вт призначений для під'єднання світлодіодних стрічок, ламп, моніторів, ноутбуків, камер відеоспостереження та РК-телевізорів тощо.
Негерметичний блок живлення LS-200-5 200вт в перфорованому корпусі зі стабілізованою вихідною напругою 5V постійного струму. Часто використовується для приєднання світлодіодних рекламних екранів, оскільки має компактні розміри, що дають змогу вбудувати його в рекламний екран і має по два входи 220 V для зручності створення каскаду (чеп) блоків живлення. Під'єднання до мережі 220V і під'єднання споживачів перетвореної напруги відбувається за допомогою клем гвинтового кріплення. Цей блок живлення є одним із найтонших в лінійці аналогічних за потужністю блоків, що дає змогу використовувати його в обмеженому просторі. Блок живлення захищений від короткого замикання.
У процесі експлуатації БЖ без активної системи охолодження необхідно передбачати наявність природної циркуляції повітря в місцях встановлення.
ГАРАНТІЯ 12 МЕСЯЦ.
Комплект постачання:
• Блок живлення.
• Картонне паковання (коробка).

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | No brand |
| Страна производитель | Китай |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 30 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Длина | 190 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.4 |
| Винтовое присоединение | Да |
| Выходная мощность | 200 Вт |
| Выходное напряжение | 5 В |
| Выходной ток, не более | 40 А |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от перегрузки | Да |
| Максимальное входное напряжение | 240 В |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальное входное напряжение | 190 В |
| Степень защиты IP | 20 |
| Тип индикации | Светодиодная |
| Тип корпуса | Незакрытый |
| Тип охлаждения | Пассивный |
| Тип стабилизации | По напряжению |