33 585,30 ₴
Показать оптовые цены
Блок живлення 5V 60А 300вт призначений для підключення світлодіодних стрічок, ламп, моніторів, ноутбуків, камер відеоспостереження, телевізорів.
Негерметичний блок живлення потужністю 300вт в перфорованому металевому корпусі з вихідним стабілізованою напруга 5В постійного струму. Має підлаштування резистор +-1,5 V. Підключення до мережі 220V і підключення споживачів перетвореного напруги відбувається за допомогою клем гвинтового кріплення. Даний блок живлення має стандартні розміри в лінійці аналогічних по потужності блоків. Блок живлення захищений від короткого замикання.
Даний блок живлення обладнаний системою активного охолодження, необхідно передбачати наявність природної циркуляції повітря в місцях установки БЖ для кращого відведення тепла від компонентів.
ГАРАНТІЯ 12 місяців.
Комплект поставки:
• Блок живлення.
• Картонна коробка (упаковка).
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | No brand |
| Выходное напряжение | 5 В |
| Выходная мощность | 300 Вт |
| Выходной ток, не более | 60 А |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от перегрузки | Да |
| Страна производитель | Китай |
| Количество фаз | 1 |
| Максимальное входное напряжение | 265 В |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальное входное напряжение | 170 В |
| Степень защиты IP | 20 |
| Тип блока питания | Импульсный |
| Тип корпуса | Незакрытый |
| Тип охлаждения | Активный |
| Тип стабилизации | По напряжению |
| Тип индикации | Светодиодная |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.72 кг |
| Высота | 50 мм |
| Длина | 215 мм |
| Ширина | 115 мм |