Блок живлення 5V 30А 150вт призначений для підключення світлодіодних стрічок, ламп, моніторів, ноутбуків, камер відеоспостереження та телевізорів.
Негерметичний блок живлення потужністю 150вт в перфорованому металевому корпусі з вихідним стабілізованою напруга 5В постійного струму. Має підлаштування резистор +-1,5 V. Підключення до мережі 220V і підключення споживачів перетвореного напруги відбувається за допомогою клем гвинтового кріплення. Даний блок живлення має стандартні розміри в лінійці аналогічних по потужності блоків. Блок живлення захищений від короткого замикання.
В процесі експлуатації БЖ без активної системи охолодження, необхідно передбачати наявність природної циркуляції повітря в місцях установки.
ГАРАНТІЯ 12 місяців.
Комплект поставки:
• Блок живлення.
• Картонна коробка (упаковка).
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | No brand |
| Страна производитель | Китай |
| Выходная мощность | 150 Вт |
| Выходное напряжение | 5 В |
| Выходной ток, не более | 30 А |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от перегрузки | Да |
| Количество фаз | 1 |
| Максимальное входное напряжение | 265 В |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальное входное напряжение | 170 В |
| Степень защиты IP | 20 |
| Тип блока питания | Импульсный |
| Тип индикации | Светодиодная |
| Тип корпуса | Незакрытый |
| Тип охлаждения | Пассивный |
| Тип стабилизации | По напряжению |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.58 кг |
| Высота | 40 мм |
| Длина | 200 мм |
| Ширина | 100 мм |