605,22 ₴
Повний комплект :
- 5 метрів стрічки RGB 5050 300 діодів ip20
- іЧ-контролер + пульт 24 кнопки (з батарейкою)
— блок живлення 12v 5 А 60 Вт.
Нічого паяти не потрібно. Просто з'єднати! Якщо потрібні комплекти з іншими комплектуючими та на іншу довжину, звертайтеся.
RGB світлодіодна стрічка. На цій стрічці стоять RGB 5050 (Ред Грін Блю) світлодіоди. Такий світлодіод має вже 4 виходи, один загальний +12 (анод), і три мінуси (катода) на кожен колір, тобто всередині одного світлодіода міститься три кристали різних кольорів. Відповідно такі ж виходи має і стрічка: 12, G, R, B. Подаючи живлення на загальний 12 і будь-який із кольорів, ми вмикаємо цей колір. Подамо на всі три — вийде білий. Зелений і червоний, дадуть жовтий колір тощо. Для таких стрічок є контролери з пультами, які дають можливість увімкнути будь-який колір. Кількість кольорів і відтінків залежить від апаратного складника пульта та контролера.

Перевагою світлодіодної стрічки на основі SMD 5050 є висока яскравість і те, що всі діоди можуть змінювати колір світіння. Наприклад: натиснув на пульті керування червоний колір — всі діоди горять червоним, начавивши синій — усі діоди світять синім. Світлодіодна стрічка, що ґрунтується на світлодіодах типу SMD 5050, виготовлена на основі гнучкої самоклейної друкованої плати з міцним клейовим шаром. Високий світловий потік досягнутий завдяки пристрою світлодіода SMD 5050 нового покоління. У світлодіодах SMD 5050 входить у своєму складі три незалежно випромінювальні кристали.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | No brand |
| Страна производитель | Китай |
| Тип освещения | Светодиодная лента |
| Цвет свечения | RGB (разноцветный) |
| Напряжение | 12 В |
| Количество светодиодов | 300 шт |
| Тип светодиодов | SMD5050 |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Длина | 5000 мм |
| Высота | 2.4 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Упаковка | Катушка |
| Серия | Стандарт |
| Виробництво діодів | Epistar |
| Потребляемая мощность | 60 Вт |
| Срок службы | 30000 час |
| Степень защиты IP | 20 |
| Минимальная рабочая температура | -25 град. |
| Максимальная рабочая температура | 60 град. |