Ціна за 1м. Поставляється в бобінах по 5 метрів.
Світлодіодна стрічка SMD 2835 ip20 60д/м СТАНДАРТ
Світлодіодна стрічка SMD 2835 на 60 світлодіодів, стандартна серія. Застосовується в місцях для підсвічування стелі, рекламних щитів, вітрин, меблів, декоративного підсвічування рослин. Завдяки простоті монтажу, високою яскравістю світіння і низькому енергоспоживанню вона складе конкуренцію більш дорогим і традиційним видам світлодіодів.
Світлодіодна стрічка на світлодіодах SMD 2835, 60 світлодіодів на метр, подвійна біла підкладка, серія стандарт, клас захисту IP20, який не передбачає захист від вологи, тому, дана стрічка підходить для установки всередині приміщень з низькою вологістю. На зворотний бік стрічки завдано двосторонній скотч, який дозволяє надійно прикріпити стрічку до поверхні.
Для функціонування світлодіодної стрічки потрібен блок живлення напругою 12 вольт. Зазвичай стрічки випускаються довжиною 5 метрів. Щоб створити більш довгу підсвічування, додавши ще стрічку, застосовують паралельний метод підключення.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | No brand |
| Страна производитель | Китай |
| Тип освещения | Светодиодная лента |
| Количество светодиодов | 60 шт |
| Тип светодиодов | SMD2835 |
| Напряжение | 12 В |
| Световой поток | 430 лм |
| Ширина | 8 мм |
| Высота | 2.4 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Срок службы | 50000 час |
| Цвет | Белый |
| Степень защиты IP | 20 |
| Цвет свечения | Білий (5500-6000К) |
| Упаковка | Катушка |
| Потребляемая мощность | 5 Вт |
| Минимальная рабочая температура | -25 град. |
| Максимальная рабочая температура | 60 град. |
| Серия | Стандарт |
| Виробництво діодів | Epistar |
| Струм, A/м | 0.42 |