Світлодіодна стрічка вологозахищена SMD 5630 ip65 60д/м СТАНДАРТ
Ціна за 1м. Поставляється в бобінах по 5 метрів.
Стрічка виконана з новим класом світлодіодів 5630 (5,6 на 3мм). Перевагою світлодіодної стрічки на основі SMD 5630 є більш висока яскравість при тому ж споживанні в 15вт/м як у діода 5050. Від економ сегменту відрізняється більш вигідним співвідношення люмен на ват. Світлодіодна стрічка, заснована на світлодіодах типу SMD 5630, виконана на основі гнучкої самоклеїться друкованої плати з міцним клейовим шаром. Високий світловий потік досягнутий завдяки світлодіоду нового покоління.
Сучасна світлодіодна стрічка smd 5630 дуже компактна і має перевагу в гнучкості порівняно з світлодіодними модулями та лінійками. Стрічка світлодіодна SMD 5630 буває відкритою (IP20) та закритою(IP65, IP68), тобто мати різні ступені захисту.
При виборі світлодіодної стрічки SMD 5630, ви можете не турбуватися про складну установці і труднощі інсталяції. Завдяки володіють технічними перевагами: компактність і гнучкість - будь-яка форма гранично просто вимальовується з її допомогою.
Вологозахищена світлодіодна стрічка IP65 поміщена в прозору силіконову вологонепроникну основу. Призначена для декоративного підсвічування приміщень з підвищеною вологістю, може використовуватися на вулиці при низьких температурних режимах. Силікон захищає світлодіоди від пилу, вологи і механічних пошкоджень.
Світлодіодна стрічка на світлодіодах SMD 5630, 60 світлодіодів на метр, подвійна біла підкладка, серія стандарт, На зворотний бік стрічки завдано двосторонній скотч, який дозволяє надійно прикріпити стрічку до поверхні.
Для функціонування світлодіодної стрічки потрібен блок живлення напругою 12 вольт. Зазвичай стрічки випускаються довжиною 5 метрів. Щоб створити більш довгу підсвічування, додавши ще стрічку, застосовують паралельний метод підключення.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | No brand |
| Страна производитель | Китай |
| Тип освещения | Светодиодная лента |
| Количество светодиодов | 60 шт |
| Тип светодиодов | SMD5630 |
| Напряжение | 12 В |
| Световой поток | 940 лм |
| Ширина | 10 мм |
| Высота | 3 мм |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Срок службы | 30000 час |
| Цвет | Белый |
| Степень защиты IP | 65 |
| Цвет свечения | Білий (6000К) |
| Упаковка | Катушка |
| Потребляемая мощность | 15 Вт |
| Минимальная рабочая температура | -25 град. |
| Максимальная рабочая температура | 60 град. |
| Серия | Стандарт |
| Виробництво діодів | Epistar |
| Струм, A/м | 1.25 |
| Цвет шнура питания | Белый |