Стрічка світлодіодна вологозахищена SMD 2835 ip65 120д/м СТАНДАРТ
Ціна за 1м. Поставляється в бобінах по 5 метрів.
Світлодіодна стрічка SMD 2835 на 120 світлодіодів, стандартна серія. Її застосовують в місцях де потрібно більш рівномірне освітлення, без пробілів, за рахунок великої щільності світлодіодів. Застосовується для підсвічування стелі, рекламних щитів, вітрин, меблів, декоративного підсвічування рослин. Завдяки простоті монтажу, високою яскравістю світіння і низькому енергоспоживанню вона складе конкуренцію більш дорогим і традиційним видам світлодіодів.
Вологозахищена світлодіодна стрічка IP65 поміщена в прозору силіконову вологонепроникну основу. Призначена для декоративного підсвічування приміщень з підвищеною вологістю, може використовуватися на вулиці при низьких температурних режимах. Силікон захищає світлодіоди від пилу, вологи і механічних пошкоджень.
Світлодіодна стрічка на світлодіодах SMD 2835, 120 світлодіодів на метр, подвійна біла підкладка, серія стандарт, На зворотний бік стрічки завдано двосторонній скотч, який дозволяє надійно прикріпити стрічку до поверхні.
Для функціонування світлодіодної стрічки потрібен блок живлення напругою 12 вольт. Зазвичай стрічки випускаються довжиною 5 метрів. Щоб створити більш довгу підсвічування, додавши ще стрічку, застосовують паралельний метод підключення.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | No brand |
| Страна производитель | Китай |
| Тип освещения | Светодиодная лента |
| Количество светодиодов | 120 шт |
| Напряжение | 12 В |
| Световой поток | 900 лм |
| Ширина | 8 мм |
| Высота | 3.1 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Срок службы | 30000 час |
| Цвет | Белый |
| Степень защиты IP | 65 |
| Цвет свечения | Білий (6000К) |
| Упаковка | Катушка |
| Потребляемая мощность | 9.6 Вт |
| Минимальная рабочая температура | -25 град. |
| Максимальная рабочая температура | 60 град. |
| Серия | Стандарт |
| Виробництво діодів | Тайвань |
| Струм, A/м | 0.8 |
| Цвет шнура питания | Белый |