334,32 ₴/пог.м
Показать оптовые ценыАдресна світлодіодна стрічка RGB SMD 5050 WS2812B 96д/м 5v.
Ціна за 1м. Постачається в бобінах по 5 окремих метрових відрізків, тому що стрічка потужна та вимагає під'єднання додаткового живлення на кожен метр.
Адресна світлодіодна стрічка ws2812b (Smart-стрічка, піксельна, програмована, що біжить вогонь) — являє собою гнучку, струмопровідну плату, на якій розташовані світлодіоди SMD5050 з вбудованими мікросхемами WS2812. На відміну від звичайної RGB-стрічки, у якій усі світлодіоди однаково реагують на сигнал із РГБ контролера (мінюють колір світіння), у програмованій стрічці, кожен світлодіод керується індивідуально сигналом із мікросхеми. Програмовані світлодіодні стрічки вирізняються яскравими, насиченими кольорами світіння. Ви можете підібрати ідеальний відтінок для кожного світлодіода, створювати та керувати світловими ефектами з 16 мільйонів відтінків кольорів! Кожен світлодіод може світити 16 мільйонами відтінками кольорів.
Переваги WS2812B:
Компактність — піксель містить у своєму корпусі розміром лише 5 x 5 мм світлодіода та драйвери для них;
Простота керування — піксель керується за допомогою простого послідовного інтерфейсу, який легко реалізується як за допомогою програмних засобів, так і за допомогою апаратних інтерфейсів;
Керування лише по одній лінії;
Велика кількість увімкнених послідовно пікселів;
Порівняно невелика вартість.
Для під'єднання й керування смарт-стрічками можна використовувати спеціальний мініконтролер для Smart-стрічка або мікроконтролери на платформі Ардуїно. До одного Smart-контролера можна під'єднати до 2048 пікселів. Також для простоти монтажу стрічок застосовуються соединители "мама", "папа".
Команди в стрічці передаються від діода до діоду, паровозиком. У стрічки є початок і кінець, напрямок руху команд на деяких моделях вказаний стрілочками. Для прикладу читайте ws2812b, у неї три контакти. Два на живлення, а ось третій на початку стрічки називається DI (digital input), а наприкінці — DO (digital output). Стрічка приймає команди в контакт DI! Контакт DO потрібен для під'єднання додаткових шматків стрічки або з'єднання матриць
Програмовані стрічки 5 вольтів застосовуються для підсвічування рекламних вивісок, вітрин магазинів і кіосків, під час оформлення театральних шоу, дискотек, клубів, барів, кафе та ресторанів. Також використовуються для екранних підсвіток моніторів телевізорів, комп'ютерів. З їхньою допомогою можна виготовляти медіафасади. Зі смарт-стрічкою ws2812b Ваші амбіції створити складну й оригінальну підсвітку тепер здійсненні!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | No brand |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет свечения | RGB (разноцветный) |
| Тип освещения | Светодиодная лента |
| Количество светодиодов | 96 шт |
| Напряжение | 5 В |
| Световой поток | 1250 лм |
| Ширина | 10 мм |
| Высота | 2.13 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Срок службы | 50000 час |
| Степень защиты IP | 20 |
| Упаковка | Катушка |
| Потребляемая мощность | 28 Вт |
| Минимальная рабочая температура | -25 град. |
| Максимальная рабочая температура | 60 град. |
| Серия | Преміум |
| Струм, A/м | 5.6 |
| Колір плати (PCB) | Чорний |
| Керуюча мікросхема: | WS2812b |
| Виробник світлодіодів: | Epistar |
| Основные | |
| Цвет | Черный |