3 666,60 ₴/пог.м
Світлодіодна стрічка SMART RUN 2835 120led/м ПРЕМИУМ
Цена за 1м. Постачається в бобінах по 10 метрів.
Світлодіодні стрічки RUN 2835 120led/м "біжуча хвиля, вода" — це новий тип світлодіодної стрічки одноколірного світіння з додаванням чипів керування. Чипи керування в програмованій стрічці потрібні для того, щоб передати сигнал із контролера на зони стрічки та створити різні динамічні режими, а не просто засвітити всю стрічку. Сценарії динамічної роботи цієї стрічки залежать від можливостей контролерів і містять різні варіанти. Найпоширеніший сценарій — це послідовне вмикання всіх ділянок стрічки та послідовне вимкнення стрічки, яке створює вигляд смужки світла, що біжить.


Світлодіодна стрічка підвищеної яскравості SMD 2835 на 120 світлодіодів, серія "High quality". Бялина подвійна підкладка, синій термоскотч, преміум серія, клас захисту IP20, який не передбачає захист від вологи, тому ця стрічка підходить для встановлення всередині приміщень із низькою вологістю або в спеціалізований силіконовий шланг. На зворотний бік стрічки нанесений двосторонній термоскотч, який дає змогу надійно прикріпити стрічку до поверхні.
Для функціонування світлодіодної стрічки необхідний блок живлення, напругою 24 вольти та контролер керування ефектами 24в. Ця стрічка випускаються завдовжки 10 метрів. Щоб створити довшу підсвітку, додавши ще стрічку, застосовують паралельний метод під'єднання.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | No brand |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Тип освещения | Светодиодная лента |
| Мощность | 12 Вт |
| Количество светодиодов | 120 шт |
| Напряжение | 24 В |
| Световой поток | 1800 лм |
| Ширина | 10 мм |
| Высота | 2 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Срок службы | 50000 час |
| Цвет | Белый |
| Вид изделия | Светодиодная адресная лента |
| Цвет свечения | Нейтральний білий (4000К) |
| Угол рассеивания | 120 град. |
| Упаковка | Катушка |
| Потребляемая мощность | 12 Вт |
| Минимальная рабочая температура | -25 град. |
| Максимальная рабочая температура | 60 град. |
| Серия | Преміум |
| Виробництво діодів | Тайвань |
| Струм, A/м | 0.5 |
| Керуюча мікросхема: | TM1903 |
| Кратність різання | 12.5 см |