41,58 ₴
Светодиодные модули на базе 12v IC WS2811 з герметичність IP67 застосовується в зовнішньому оформленні. Вони не бояться дощу, високої вологості, лінзи стійкі до ультрафіолетового випромінювання, морозостійкість. Тобто коли ви бачите будівлю, яка переливається різними кольорами та відтінками або демонструють статичну (рухому) інформацію у формі екранів — будьте впевнені, це ці модулі або їхній різновид. Вони застосовуються в зовнішній рекламі, декоративній підсвітці адміністративних будівель, облаштування оригінального ландшафту, а також у створенні унікальних інтер'єрів і екстер'єрів.

Led модуль являє собою плату, на якій розміщений світлодіод, далі вони об'єднуються в шлейф із відстанню 13 см один від одного. Їх ще називають відео LED, відео піксель, розумний піксель, розумний світлодіод, інтелектуальний світлодіод, цифровий світлодіод, смарт піксель (smart pixel), флеш-модуль тощо. Кожен модуль 12v IC WS2811 — — це конструктивно закінчений пристрій. Модуль складається з 3 RGB-світлодіодів і спеціальної керівної мікросхемою WS2811 (IC), яка контролює яскравість, інтенсивність, колір і дає змогу отримати 16 млн різних кольорів (8 біт на колір, 24 bit на pixel) + корпус. Мікросхема модуля дає змогу автоматичної адресації пікселя в гірлянді. Мінімальний крок установлення модулів 10 мм, максимальний 130 мм (без подовження). Модулі постачаються у формі гірлянд по 30 шт. Для їхнього керування використовуються спеціальні контролери, які здатні моделювати будь-які кольори та відтінки.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
— використовуються високоякісні діоди RGB
— індивідуальне керування для кожного світлодіода
— лінзи, стійкі до ультрафіолетового випромінювання
-- високий ступінь захисту, повністю пластиковий корпус залитий епоксидкою , водонепроникний IP67
-- простота створення екранів будь-якої форми для різних застосувань
-- кріпильна конструкція проста в установленні й обслуговуванні
На цьому відео показано, як їх можна використовувати в побуті
Хоча головна сфера застосування led-модуль — рекламна галузь і led-екрани, розрахунку на вау-ефект. Яскравість і динамічність гарантовано привертає увагу як цільової аудиторії, так і потенційних клієнтів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | No brand |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет свечения | RGB (разноцветный) |
| Напряжение | 12 В |
| Количество светодиодов | 1 шт |
| Степень защиты IP | 67 |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цветовая гамма | RGB |
| Размеры | |
| Высота | 30 мм |
| Диаметр | 30 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Минимальная рабочая температура | -35 град. |
| Максимальная рабочая температура | 60 град. |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Светодиодный пиксель |
| Керуюча мікросхема: | WS2811 |
| Колір дроту: | білий |
| Минимальный шаг установки | 10 мм |
| Відстань між світлодіодами: | 13см |
| Максимальная мощность | 0.9 Вт |
| Максимальный шаг установки | 130 мм |
| Можливість послідовного підключення гірлянд: | є |