42 714 ₴/пог.м
Показать оптовые ценыАдресна світлодіодна стрічка RGB SMD 5050 TM1903 60д/м 12v
Ціна за 1 метр.
Продається кратно бобінам по 5 метрів.
Адресна світлодіодна стрічка TM1903 (Smart-стрічка, піксельна, програмована, що біжить вогонь) — являє собою гнучку, струмопровідну плату, на якій розташовані світлодіоди SMD5050 з вбудованими мікросхемами TM1903 на самій стрічці. На відміну від звичайної RGB-стрічки, у якій усі світлодіоди однаково реагують на сигнал із РГБ контролера (мінюють колір світіння), у програмованій стрічці, сегмент із 3 світлодіодів керується індивідуально сигналом із мікросхеми. В адресній стрічці з використанням чипа TM1903 і живленням 12 вольт мікросхема драйвера розташовується безпосередньо поруч перед сегментом із 3-х RGB-світлодіодів SMD5050, поруч із яким також встановлені струмообмежувальні резистори та конденсатор, що захищає від перешкод. Сьогодні в продажу є адресні світлодіодні стрічки на чипах TM1903 тільки з живленням від +12 В. У цьому разі чип керує не одним світлодіодом, а групою з 3 штук.
Програмовані світлодіодні стрічки вирізняються яскравими, насиченими кольорами світіння. Ви можете підібрати ідеальний відтінок для кожного світлодіода, створювати та керувати світловими ефектами з 16 мільйонів відтінків кольорів! Кожен світлодіод може світити 16 мільйонами відтінками кольорів.
Різниця між 12V TM1903 і WS2811 полягає в тому, що в чипа 1903 удвічі вища частота опитування і на більш сучасному чипі. Це видно в динамічних режимах.
Особливості TM1903:
Зовнішня мікросхема встановлена на плату;
Висока частота опитування;
Керування світлодіодами по 3 шт.;
Керування лише по одній лінії;
Велика кількість увімкнених послідовно пікселів;
Порівняно невелика вартість.
Для під'єднання й керування смарт-стрічками можна використовувати спеціальний мініконтролер для Smart-стрічка або мікроконтролери на платформі Ардуїно. Також для простоти монтажу стрічок застосовуються соединители "мама", "папа".
Команди в стрічці передаються від діода до діоду, паровозиком. У стрічки є початок і кінець, напрямок руху команд на деяких моделях вказаний стрілочками. Для прикладу зверніть увагу TM1903, у неї три контакти. Два на живлення, а ось третій на початку стрічки називається DI (digital input), а наприкінці — DO (digital output). Стрічка приймає команди в контакт DI! Контакт DO потрібен для під'єднання додаткових шматків стрічки або з'єднання матриць
Програмовані стрічки 12 вольти застосовуються в створення спецефектів для доріжок, стін, сходів. У динамічному світловому освітленні клубів, ресторанів, торгових центрів, кінотеатрів і театрів.
Стрічка постачається бобінами 5 метрів із конекторами. Під час купівлі стрічки не бобіної, а яскраво 1 метру вона обрізається й постачається без конекторів. Просимо це врахувати.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | No brand |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет свечения | RGB (разноцветный) |
| Тип освещения | Светодиодная лента |
| Количество светодиодов | 60 шт |
| Напряжение | 12 В |
| Световой поток | 550 лм |
| Ширина | 10 мм |
| Высота | 2.13 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Срок службы | 50000 час |
| Степень защиты IP | 20 |
| Упаковка | Катушка |
| Потребляемая мощность | 14.4 Вт |
| Минимальная рабочая температура | -25 град. |
| Максимальная рабочая температура | 60 град. |
| Серия | Преміум |
| Струм, A/м | 1.2 |
| Колір плати (PCB) | Білий |
| Керуюча мікросхема: | TM1903 |
| Виробник світлодіодів: | Epistar |