11 774,70 ₴/пог.м
Показать оптовые ценыСвітлодіодна стрічка 24v RGB SMD 5050 ip20 120д/м High quality
Ціна за 1 метр.
Продається кратно бобінам по 5 метрів.
Це новий еволюційний виток led стрічки RGB!!!
Звичайна стрічка RGB являє собою діод 5050 складається з 3 кристалів, червоний, зелений і синій. Вона може світити білим кольором, але він більше холодно білий, понад 6500 К.
Наступне покоління RGB являє собою стрічку RGB + W, що складається з 30 діодів RGB і 30 білих на метр стрічки. Це вже цікавіший варіант, але в режимі RGB або білого, великі відстані між діодами не дають змогу зробити підсвітку рівномірною. Тому сконструювали друге покоління RGB+W.
Друге покоління RGBW являє собою половину діода RGB і половину діода білого в одному діоді. І стрічка в режимі білого світіння світити приємним білим світлом. Різниця між RGB і RGBW дивіться в ролику внизу тексту.

Ця світлодіодна стрічка RGBW 5050 з максимальною кількістю діодів у метрі, 120 діодів на 1 метр, підвищеної потужності 20 ватів на основі яскравих світлодіодів типу SMD 5050 розташовані в один ряд з одним із найбільш великих світловим потоком серед усіх представлених видів RGB LED-стрічок в Україні. Завдяки великій кількості світлодіодів, розташованих близько одна від одної, створює рівномірнішу смугу світла без розривів. Світлодіодна стрічка дуже потужна для своїх компактних розмірів, що призводить до сильного нагрівання друкованої плати, тому ця світлодіодна стрічка може використовуватися тільки з алюмінієвим радіатором або ж із кріпленням її на будь-яку металеву поверхню.
Можливість вибору кольорів і відтінків дадуть змогу створити феєрію кольору, привносячи в дизайн вашого простору новизну та неповторний стиль. Багатобарвна світлодіодна стрічка SMD 5050 RGBW використовується для підсвічування архітектурних та інтер'єрних елементів. Арки, стельові та декоративні ніші підвісні стелі, барні стійки, світлопрозорі конструкції будуть вигідно освітлені, а пульт керування світлодіодною стрічкою RGB дасть змогу вибрати стиль освітлення на ваш смак і настрої. Гнучка світлодіодна стрічка SMD 5050 RGBW виготовлена на основі гнучкої самоклейної друкованої плати з міцним клейовим шаром. Є можливість ділення на відрізки без втрати їхньої працездатності, кожна зона може використовуватися окремо. Працює на низьковольтній напруги 12V (постійного струму DC), що гарантує безпеку та економність використання. Стрічка має 4 незалежних каналів для під'єднання до контролера.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | No brand |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет свечения | RGB+W (разноцветный+белый) |
| Тип освещения | Светодиодная лента |
| Количество светодиодов | 120 шт |
| Тип светодиодов | SMD5050 |
| Напряжение | 24 В |
| Ширина | 12 мм |
| Высота | 2.4 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Срок службы | 50000 час |
| Степень защиты IP | 20 |
| Упаковка | Катушка |
| Потребляемая мощность | 20 Вт |
| Минимальная рабочая температура | -25 град. |
| Максимальная рабочая температура | 60 град. |
| Серия | High quality |
| Виробництво діодів | Epistar |