75,18 ₴/пог.м
Світлодіодна стрічка S-TYPE (вигинається) SMD 2835 ip20 120д/м ПРЕМИУМ
Цена за 1м. Постачається в бобінах по 10 метрів.
Світлодіодна стрічка підвищеної яскравості S-TYPE SMD 2835 на 120 світлодіодів, преміумна серія. Застосовується для виготовлення об'ємних літер і поверхонь, де потрібно зробити радіус. Унікальна конструкція стрічки дає змогу вигинати її на кути до 115 градусів, наклеювати її не тільки на плоскі поверхні, але й на фігурні та навіть конічні поверхні. Без зусиль можна зробити вироби радіус до 2.5 см без обрізання та паяння стрічки. На відміну від економ та стандартної серії, ця 2835 120д/м має набагато більшу яскравість за низького споживання (7.5вт). А синій термоскотч надійніше приклеє стрічку до поверхні.

Світлодіодна стрічка на світлодіодах SMD 2835, 60 світлодіодів на метр, біла подвійна підкладка, синій термоскотч, преміум серія, клас захисту IP20, який не передбачає захист від вологи, тому ця стрічка підходить для встановлення всередині приміщень із низькою вологістю. На зворотний бік стрічки нанесений двосторонній термоскотч, який дає змогу надійно прикріпити стрічку до поверхні.
Для функціонування світлодіодної стрічки необхідний блок живлення, напругою 12 вольт. Зазвичай стрічки випускаються завдовжки 5 метрів. Щоб створити довшу підсвітку, додавши ще стрічку, застосовують паралельний метод під'єднання.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | No brand |
| Страна производитель | Китай |
| Тип освещения | Светодиодная лента |
| Количество светодиодов | 60 шт |
| Тип светодиодов | SMD2835 |
| Напряжение | 12 В |
| Световой поток | 600 лм |
| Ширина | 8 мм |
| Высота | 2 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Срок службы | 50000 час |
| Степень защиты IP | 20 |
| Цвет свечения | Холодний білий (6000-6500К) |
| Упаковка | Катушка |
| Потребляемая мощность | 7.5 Вт |
| Минимальная рабочая температура | -25 град. |
| Максимальная рабочая температура | 60 град. |
| Серия | Преміум |
| Виробництво діодів | Epistar |
| Струм, A/м | 0.5 |