44,94 ₴/пог.м
Світлодіодна стрічка SMD 2835 ip20 60д/м ПРЕМИУМ
Світлодіодна стрічка smd 2835 60led/м 12v ip20 білий (6000К) преміум на синьому термоскотчі
Ціна за 1 метр.
Продається кратно бобінам по 5 метрів.
Світлодіодна стрічка підвищеної яскравості SMD 2835 на 60 світлодіодів, преміумна серія. Ця стрічка покликана замінити собою стандартну 2835 60д/м 6-7лм/д 4,8вт. Ее застосовують в місцях де потрібно більше яскраве освітлення й надійніші світлодіоди. На відміну від економ та стандартної серії, ця 2835 60д/м має набагато більшу яскравість і трохи збільшене споживання (6вт). А синій термоскотч надійніше приклеє стрічку до поверхні. Застосовується для підсвічування стелі, рекламних щитів, вітрин, меблів, декоративного підсвічування рослин. Завдяки простоті монтажу, високій яскравості світіння й низькому енергоспоживанню вона становитиме конкуренцію дорожчим і традиційним типам світлодіодів.
Світлодіодна стрічка на світлодіодах SMD 2835, 60 світлодіодів на метр, біла подвійна підкладка, синій термоскотч, преміум серія, клас захисту IP20, який не передбачає захист від вологи, тому ця стрічка підходить для встановлення всередині приміщень із низькою вологістю. На зворотний бік стрічки нанесений двосторонній термоскотч, який дає змогу надійно прикріпити стрічку до поверхні.
Для функціонування світлодіодної стрічки необхідний блок живлення, напругою 12 вольт. Зазвичай стрічки випускаються завдовжки 5 метрів. Щоб створити довшу підсвітку, додавши ще стрічку, застосовують паралельний метод під'єднання.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | No brand |
| Страна производитель | Китай |
| Тип освещения | Светодиодная лента |
| Количество светодиодов | 60 шт |
| Тип светодиодов | SMD2835 |
| Напряжение | 12 В |
| Световой поток | 600 лм |
| Ширина | 8 мм |
| Высота | 2.4 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Срок службы | 50000 час |
| Степень защиты IP | 20 |
| Цвет свечения | Білий (6000К) |
| Упаковка | Катушка |
| Потребляемая мощность | 6 Вт |
| Минимальная рабочая температура | -25 град. |
| Максимальная рабочая температура | 60 град. |
| Серия | Преміум |
| Виробництво діодів | Epistar |
| Струм, A/м | 0.5 |